Iýmit goşundylary
-
TianJia iýmit goşundylaryny öndüriji Canthaxanthin
CAS belgisi:514-78-33
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg -
TianJia iýmit goşundy öndürijisi Arahidon turşusy (ARA) ýagy 40%
Önümiň ady:Arahidon kislotasynyň ýagy 40%
Min.Order mukdary:1000 kg
CAS belgisi:506-32-1 -
“TianJia” iýmit goşundylaryny öndüriji “Apple” -iň mazmuny
CAS belgisi:94350-09-1
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg -
TianJia Iýmit goşundylaryny öndüriji Wanil tozy
CAS belgisi:90045-36-6
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg -
TianJia Iýmit goşundylaryny öndüriji alfa kolin Gliserofosfat holin GPC
CAS belgisi:28319-77-9
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg -
TianJia Iýmit goşundylaryny öndüriji Magniý karbonat bölejikleri
CAS belgisi:546-93-0
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg -
TianJia Iýmit goşundylaryny öndüriji MICROCRYSTALLINE CELLULOSE 591
CAS belgisi:9004-34-6
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg -
TianJia iýmit goşundylaryny öndüriji MICROCRYSTALLINE CELLULOSE 811
CAS belgisi:9004-34-6
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg -
TianJia Iýmit goşundylaryny öndüriji Içerki sorbet
CAS belgisi:110-44-1
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg -
TianJia iýmit goşundylaryny öndüriji D-Sorbitol
CAS belgisi:6706-59-8
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg -
“TianJia” iýmit goşundylaryny öndüriji konýugirlenen linoleý kislotasy (10E, 12Z) -oktadeca-10,12-dien kislotasy
CAS belgisi:2440-56-6
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg -
TianJia Iýmit goşundylaryny öndüriji MICROCRYSTALLINE CELLULOSE 611
CAS belgisi:9004-34-6
Gaplamak:25kg / sumka
Min.Order mukdary:1000 kg